KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13767488
nr 1376 7488
Pastell
Carl Brandt, Figur i eka. Signerad, 19x53 cm, yttermått inklusive ram: 40x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:05:18
500 kr
700 kr