KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13767488

nr 1376 7488

Pastell

Carl Brandt, Figur i eka. Signerad, 19x53 cm, yttermått inklusive ram: 40x75 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:05:18